Pajacyki w Victoria Cymes

21 czerwca Pajacyki na zaproszenie rodziców pracujących w Victoria Cymes mogły zwiedzić zakład. Z przewodnikiem z wielkim zainteresowaniem oglądały produkcję soków i napojów. Na koniec wycieczki czekała też na dzieci niespodzianka – soczki ????, a dzień był bardzo gorący???? Dziękujemy naszym rodzicom za jej załatwienie i opiekę podczas jej przebiegu!

Zabawy Pajacyków z rodzicami

29 maja Pajacyki wraz z Paniami zaprosiły rodziców na zajęcie pokazowe pt. „Kwiatek sześciopłatek". Rodzice brali bardzo aktywny udział w zajęciu. Wspólnie z dziećmi liczyli, czytali, śpiewali, brali udział w zabawach ruchowo - ilustracyjnych utrwalających wiadomości przyrodnicze odnoszące się do środowiska przyrodniczego jakim jest łąka. Na koniec spotkania dokonali oceny wspólnych zabaw. Okazało się, że spotkanie podobało się, że fajnie było spędzić czas z dzieckiem w przedszkolu. Było ciekawie, wesoło. Rodzicom i dzieciom dziękujemy za mile spędzony czas.

Pajacyki bawią się w ogrodników

17 maja cała grupa wybrała się do Brico Marche, żeby wziąć udział w zajęciu „Akademia Małego Ogrodnika". Pajacyki miały możliwość rozwiązywania zagadek dotyczących warzyw, owoców, kwiatów, sprawdzały swoje wypowiedzi z odpowiedziami eksperta, kolorowały obrazki związane z tematem zajęć. Na koniec samodzielnie posadziły bazylię, którą zabrały do domu. Za udział w zajęciu zostały nagrodzone soczkami i nasionami do wspólnego wysiewu z rodzicami.


  

Łąka w kwiaty dla mamy i taty

24 maja wszystkie nasze przedszkolaki zaprosiły swoich rodziców do WCK na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Zaprosiły na bajkową łąkę. Bajkową , bo oprócz słońca, motyli, kwiatów , Rodzice mogli zobaczyć, usłyszeć przepiękne piosenki, tańce, inscenizacje, skecze. Na zakończenie były , życzenia, bańki mydlane i wspólnie zaśpiewana piosenka „Rodzina". Wszystkim przedszkolakom bardzo dziękujemy za przepiękne występy dla swoich Rodziców. Myślimy, że był to dla nich jeden z najpiękniejszych prezentów jakie można dostać od swoich dzieci????

Pajacyki na konkursie „Wyścig po zdrowie”

26 kwietnia cała grupa Pajacyków brała udział w XV konkursie „Wyścig po zdrowie" zorganizowanym przez Publiczne Przedszkole nr 8 Promyk. Na konkurs grupa musiała przygotować zabawę ruchową, okrzyk promujący zdrowie. Omówić należało wybraną przez siebie dyscyplinę sportową – naszą była oczywiście piłka nożna i grupa a wykonała plakat „Zawsze zdrowo na sportowo". Oprócz tego były zagadki do rozwiązania, puzzle do poskładania. Pajacyki zdobyły dla przedszkola dyplom i puchar, nagrody dla całej grupy i indywidualne.Wszystkim dzieciom i rodzicom za pomoc w przygotowaniu do konkursu bardzo serdecznie dziękujemy????